Ismét toboroznak a tigrisek

A 15 éves kortól bármilyen testalkattal rendelkező érdeklődőt szeretettel vár az eseményre a Nyíregyháza Tigers.

A koronavírus-járvány sok sportágnak okozott nehézségeket, így az amerikai futballnak is. A Nyíregyháza Tigers jövője az utánpótlásban is rejlik. A júniusi try-outtal a klub megtette az első lépést a visszatérés felé. Ám a munka folytatódik. Így a szabolcsiak tagtoborzót tartanak az MG-pályán július 25-én, amelyre 15 éves kortól várja a kilátogatókat a klub. Azonban kortól, testalkattól függetlenül bárki részt vehet a try-outon.

Az eseményen külön posztspecifikus gyakorlatokkal készülnek az edzők és a játékosok. A kilátogatók egy tesztsorozaton vesznek majd részt, amelyen a fizikai állapotukat és a mozgáskoordinációjukat is felmérik majd a sportágat megismerni vágyóknak. Minden résztvevő sportolásra alkalmas öltözetben jelenjen meg, stoplis-, vagy sportcipő ajánlott.

A tagtoborzó július 25-én, vasárnap 10 órától 12 óráig lesz az MG-pályán (Nyíregyháza, Hímes utca 47.). A try-outra érkezők a Lovarda felől tudnak belépni a helyszínre.

Fotó, grafika: Makranczi László

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük